Члени Националного совиту Руснацох и члени одборох & роботних целох

  1. Борислав Сакач (Предсидатель), адреса Булевар ошлєбодзеня 75, Нови Сад – borislav.sakac@gmail.com
  2. Йоаким Рац, адреса Ленїнова 138, Руски Керестурracjoakim@gmail.com
  3. Мартица Тамаш, адреса Ґустава Крклеца 29, Вербасtamas.martica@gmail.com
  4. Mикола Кухар, адреса Яши Бакова 12, Дюрдьовnikolakuhar68@gmail.com
  5. Зденко Лазор, адреса Чапаєва 12а, Бикичzdenkolazor@gmail.com
  6. Єлена Сивч, адреса Шайкашкого одряду 1, Руски Керестурjelena_papsz@yahoo.com
  7. Михайло Киш, адреса Нови шор 50/а, Коцурmihajlo.kis@gmail.com
  8. Миломир Шайтош, адреса Архимандрита Йована Раїча 7, Нови Садcompysoft@gmail.com
  9. Михайло Пашо, адреса Бориса Кидрича 73, Руски Керестурpamix81@gmail.com
  10. Олена Папуґа, адреса Фрушкогорска 95, Руски Керестурolpapuga@gmail.com
  11. Деян Загорянски, адреса Миливоя Чобанскоґ 154/а, Вербасzahorjanski@gmail.com
  12. Дюра Винаї, адреса Радоя Домановича 55, Нови Садvinaji.djura@gmail.com
  13. Желько Ковач, адреса И.Л. Рибара 98/3, Руски Керестурzeljkokelja@gmail.com
  14. Яким Винаї, адреса Сримского фронту 35, Руски Керестурjakimvinaji@gmail.com
  15. Марина Дудаш, адреса Маршала Тита 116, Руски Керестурmarina91rk@gmail.com
  16. Стеван Самочета, адреса Маршала Тита 43, Коцурsteew90@gmail.com
  17. Микола Шанта, адреса Петефи Шандора 47, Коцурnikola.santa@gmail.com
  18. Весна Раґаї-Цап, адреса Дюри Бильня 11, Коцурvesnocka@mts.rs
  19. Борис Фейди, адреса Маршала Тита 51, Коцурborisfejdi77@gmail.com

1. Желько Ковач з Руского Керестура, предсидатель
2. Йоаким Рац з Руского Керестура, член
3. Миломир Шайтош з Нового Саду, член
4. Микола Кухар з Дюрдьова, член
5. Стеван Самочета з Коцура, член
6. Марина Дудаш з Руского Керестура, член
7. Весна Раґаї-Цап з Коцура, член

Мелания Римар з Петроварадину, предсидателька

члени:
1. Олена Папуґа з Руского Керестура,
2. Єлена Сивч з Руского Керестура,
3. Ана-Мария Рац з Коцура,
4. Сенка Бенчик з Бачкей Тополї,
5. Любица Няради з Руского Керестура,
6. Мария Самарджич з Дюрдьова,
7. Гелена Папуґа з Вербасу,
8. Ксения Уйфалуши з Коцура,
9. Емилия Костич з Руского Керестура,
10. Каролина Папуґа з Руского Керестура,
11. Ксения Бенце з Коцура 
12. Нада Хромиш Аничич зоз Шиду

Микола Шанта з Коцура, предсидатель

члени:
1. Деян Загорянски з Вербасу,
2. Ґабриєла Саянкович з Руского Керестура,
3. Владимир Балащак зоз Сримскей Митровици,
4. Микола Хромиш з Дюрдьова,
5. Аранка Медєши з Коцура,
6. Кристина Афич з Руского Керестура,
7. Сашо Палєнкаш з Руского Керестура,
8. Ирина Гарди Ковачевич з Нового Саду,
9. Мария Тот з Нового Саду и
10. Мирослав Ковач з Вербасу

Яким Винаї з Руского Керестура, предсидатель

члени:
1. Мартица Тамаш з Вербасу,
2. Дюра Винаї з Нового Саду,
3. Ясмина Дюранїн зоз Сримскей Каменїци,
4. Златко Рамач з Нового Саду,
5. Мая Зазуляк Гарди з Руского Керестура,
6. Владимир Дїтко зоз Шиду,
7. Сандра Саламун з Дюрдьова и
8. Микола М. Цап з Коцура

Звонко Сабо з Вербасу, предсидатель

члени:
1. Мирон Рамач з Руского Керестура,
2. Борис Надь з Бачинцох,
3. Владимир Олеяр з Руского Керестура,
4. Тарас Чапко з Дюрдьова,
5. Владислав Салак з Руского Керестура,
6. Ивана Тиркайла з Дюрдьова и
7. Мария Дорошки з Руского Керестура

Иван Канюх з Нового Саду, предсидатель

члени:
1. Борис Фейди з Коцура,
2. Соня Гудак з Нового Саду,
3. Мелания Мали з Коцура,
4. Емилия Чизмар з Коцура,
5. Тамара Салаґ з Дюрдьова,
6. Андрей Орос з Руского Керестура,
7. Далибор Болдиш зоз Шиду и
8. Любомир Медєши з Коцура

др Янко Рамач з Кисачу, предсидатель

члени:
1. др Дюра Гарди з Нового Саду,
2. др Алексей Кишюгас з Нового Саду,
3. др Йоаким Стрибер з Беоґраду и
4. др Юлиян Тамаш з Вербасу

Михайло Киш з Коцура, предсидатель

члени:
1. Елемир Джуджар з Кули,
2. Анита Ґовля з Нового Саду,
3. Єлена Перкович з Петроварадину,
4. Соня Гудак з Нового Саду,
5. Ясна Ковач з Нового Саду и
6. Ивана Дудаш з Руского Керестура

Јовген Мудри з Нового Саду, предсидатель

члени:
1. Аня Делач з Нового Саду и
2. Марияна Колошняи з Вербасу

Моника Гарди з Коцура, предсидателька

члени:
1. Еуфемия Планкош з Руского Керестура,
2. Владо Няради з Вербасу и
3. Тарас Чапко з Дюрдьова