Члени

Члени Одбору за образованє

  1. Мелания Римар, предсидатель Одбору, Петроварадин (melanijarimar@gmail.com)
  2. Емилия Костич, Руски Керестур
  3. Марина Сабадош, Дюрдьов
  4. Каролина Папуґа, Руски Керестур
  5. Весна Раґаї, Коцур
  6. Єлена Салаґ, Дюрдьов
  7. Татяна Бучко Рац, Руски Керестур
  8. Анамария Рамач Фурман, Нови Сад
  9. Славко Сабо, Вербас
  10. Златица Малацко, Руски Керестур
  11. Славица Мали, Вербас
  12. Марина Гайдук, Руски Керстур

 

Члени Одбору за културу

  1. Ґабриєла Саянкович, предсидатель Одбору, Р. Керестур (gsajankovic@gmail.com)
  2. Лидия Пашо, Руски Керестур
  3. Амалия Варґа, Нови Сад,
  4. Михайло Зазуляк, Руски Керестур
  5. Мария Тот, Петроварадин
  6. Сашо Палєнкаш, Руски Керестур
  7. Йоаким Стрибер, Беоґрад
  8. Любица Отич, Дюрдьов
  9. Мирослав Кевежди, Нови Сад
  10. Йоаким Рац, Руски Керестур
  11. Мирослав Пап, Нови Сад
  12. Микола М. Цап, Коцур
  13. Деян Бобаль, Бикич Дол
  14. Сандра Барань, Дюрдьов

 

Члени Одбору за информованє

  1. Иван Сабадош, предсидатель Одбору, Р.Керестур/Н.Сад  (ivansabados77@gmail.com)
  2. Златко Рамач, Нови Сад
  3. Анамария Ранкович, Ветерник
  4. Еуфемия Ґшвенґ, Вербас
  5. Мария Стрибер, Руски Керестур
  6. Мая Зазуляк, Руски Керестур
  7. Михал Рамач, Нови Сад

 

Члени Одбору за службене хаснованє язика и писма

  1. Зоран Бережни, предсидатель Одбору, Сримска Митровица
  2. Славко Цупер, Шид
  3. Йоаким Грубеня, Нови Сад
  4. Татяна Дудаш, Нове Орахово
  5. Деян Загорянски, Вербас
  6. Владислав Салак, Руски Керестур
  7. Боґдан Виславски, Дюрдьов

 

Члени Роботного цела за младеж

  1. Сашо Сабадош, предсидатель Роботного цела, Зомбор (sabadossasa@ymail.com)
  2. Яким Винаї, Руски Керестур
  3. Сенка Надь, Руски Керестур
  4. Мелания Мали, Коцур
  5. Желько Фаркаш, Коцур
  6. Мария Хромиш, Дюрдьов
  7. Борс Цап, Дюрдьов
  8. Иван Канюх, Нови Сад
  9. Соня Гудак, Нови Сад
  10. Александра Лендєр, Вербас
  11. Гелена Папуґа, Вербас
  12. Далибор Болдиш, Шид
  13. Борис Бесерминї, Нове Орахово

 

Члени Роботного цела за спорт

  1. Звонко Салаґ, предсидатель Роботного цела, Дюрдьов
  2. Иван Папуґа, Вербас
  3. Юлиян Ковач, Шид
  4. Борис Шайтош, Руски Керестур
  5. Кирил Симунович, Суботица

 

Члени Роботного цела за науку

  1. др Янко Рамач, предсидатель Роботного цела, Кисач
  2. др Дюра Гарди, Нови Сад
  3. др Якови Кишюгас, Нови Сад
  4. др Юлиян Тамаш, Вербас
  5. др Юлиян Рамач, Коцур

 

Члени Пододбору за управу и предписаня

  1. Мирослав Кевежди, Нови Сад
  2. Мирослав Цирба, Шид
  3. Йоаким Гарди, Руски Керестур
  4. Ивана Отич, Нови Сад
  5. Тамара Рамач, Дюрдьов

 

Члени Пододбору за демоґрафию Одбору за службене хаснованє язика и писма

  1. Ксения Бесерминї, Коцур
  2. Дария Медєши, Вербас
  3. о. Михайло Малацко, Руски Керестур
  4. Борислав Сакач, Нови Сад
  5. о. Владимир Еделински Миколка, Беркасово
  6. Мирослав Чакан, Дюрдьов